.

.

New
Обичај латинска танц носии за жените латино фустан дополнителните танц носии жените латинска танц облечи носат латинска фудбалскиот фустан

Обичај латинска танц носии за жените латино фустан дополнителните танц носии жените латинска танц облечи носат латинска фудбалскиот

DEN 3161.00
DEN 3327.36

Стока
Достапно.

Повратни информации : 1. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Големина на Табелата, Големина на Градите, Половината Hipline Фустан Рамо Должина Ширина Единица CM CM CM CM CM S 78-84 62-66 83-88 80-85 36 M 83-88 66-70 87-92 80-85 37 L 87-92 70-74 91-96 80-85 38 XL 91-96 74-78 94-98 80-85 39 XXL 95-100 78-83 97-102 80-85 40 Совети : 1 CM= 0. Нормално, секој пакет ќе биде предаден во рок од 3-5 workingdays по расчисти исплата. Враќање Политики : 1.54 СМ Ако сакате да ја прилагодите, ве молиме да ни остават масажа за вашиот висина, тежина, биста, половината и колковите.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ.393 Инчен / 1 Inch=2. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед). Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YG092
Материјал:
Акрилик,Spandex,Полиестер
Танц Тип:
Латински јазик
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Свеж

Избор на клиенти