.

.

New
2017 Латинска Танц Облечи Жените Стил На Дијамант Назад Отворање Нерегуларни Фудбалскиот Танго Румба Flamengo Латинска Танц Конкуренцијата Костими

2017 Латинска Танц Облечи Жените Стил На Дијамант Назад Отворање Нерегуларни Фудбалскиот Танго Румба Flamengo Латинска Танц Конкуренцијата

DEN 3407.52

Стока
Достапно.


1 инч (во) = 2.54 см (cm)

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Spandex,Viscose,Полиестер
Број На Модел На:
Y137
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
Yes
Бои:
црна ,црвена ,leopars ,зебра
Димензии:
S,M ,L , XL ,XXL ,може да биде слободен да се направи
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
Свеж

Избор на клиенти