.

.

New
Жените Танц Носат,Девојки Дополнителните латинска Фустан,Фудбалскиот Фустан Танго Самба Румба Chacha Фустан,латинска Танц облечи

Жените Танц Носат,Девојки Дополнителните латинска Фустан,Фудбалскиот Фустан Танго Самба Румба Chacha Фустан,латинска Танц облечи

DEN 9074.00
DEN 9552.00

Стока
Достапно.


Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.
Превозот Време И Цена :
Бесплатен превозот во светот
Времето за производство е 10-15days по потврдувањето на клиентот плаќање.
Ткаенини : Голема количина водат lycra. Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект. Целосно украсена со корејски камења.
Ние не се дозволи наплата , размена, за возврат , замена.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques , камен шема, вратот ,рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството.
3 Вашата гаранција : Погрешна големина, боја, или голема разлика од оригиналната слика, што може да се вратат парите или да се направи уште една за вас!
4 Ако фустани имате било какви проблеми откако ќе ги добие, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се реши овој проблем во рамките на 72hours!
.
Боја : Како на Клиентот chooice
Rinestones : Нормално го користите Блискиот Исток Камен,корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења.
Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snap
Топ : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен свила бранови.
2 ве Молиме да ни даде вашата целосна адреса и телефонски број за испорака, па пакет може да пристигнуваат до вас, безбедно и брзо.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra
Боја тука:
црвена роза
Снабдување Тип:
Нарачана
Возрасна Група:
Возрасни лица
Танц Стил:
Румба/Издржи/Chacha
Тип:
Модерна
боја:
Клиентите избор
Материјал:
Lycra
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти