.

.

New
Латинска танц облечи/Валцер Танго Ballroom Танцува Фустан,Девојки/Жени Модерен Танц/Изврши Костим/Носат LD-0028

Латинска танц облечи/Валцер Танго Ballroom Танцува Фустан,Девојки/Жени Модерен Танц/Изврши Костим/Носат LD-0028

DEN 7250.00
DEN 7632.00

Стока
Достапно.


Ние НЕ се комбинираат предмети во една парцела, и затоа НЕ понуда за поштенски намалување бидејќи на комбинирана испорака
Детали За Производот Фотографии :
Големина На Табелата
Lycra Шема на Бои
Корејски Свила Шема На Бои
Како да се измери?
Напомена :
1 ве Молиме, напишете ја вашата точна големина, боја ви се избрани по завршувањето на плаќање, тогаш можеме да започнете со правење на вашиот цел на време.
Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snap
Топ : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен свила бранови.
3 Вашата гаранција : Погрешна големина, боја, или голема разлика од оригиналната слика, што може да се вратат парите или да се направи уште една за вас!
4 Ако фустани имате било какви проблеми откако ќе ги добие, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се реши овој проблем во рамките на 72hours!
.
Боја : Како на Клиентот chooice
Rinestones : Нормално го користите Блискиот Исток Камен,корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења.
Ткаенини : Голема количина водат lycra.
Ние не се дозволи наплата , размена, за возврат , замена.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques , камен шема, вратот ,рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството.
Превозот цена се одговорност на нашите клиенти.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra
Боја тука:
Жолта
Снабдување Тип:
Нарачана
Возрасна Група:
Возрасни лица
Танц Стил:
Румба/Издржи/Chacha
Тип:
Модерна
боја:
Клиентите избор
Материјал:
Lycra
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти