.

.

New
Латинска танц облечи/Валцер Танго Ballroom Танцува Фустан,Девојки/Жени Модерен Танц/Изврши Костим/Носат LD-0036

Латинска танц облечи/Валцер Танго Ballroom Танцува Фустан,Девојки/Жени Модерен Танц/Изврши Костим/Носат LD-0036

DEN 8618.00
DEN 9072.00

Стока
Достапно.

Детали За Производот
100% сосема нов конкурс латинска танц фустан. Патент во задниот дел.
Со Нарачување Постапки :
Количина : цел започне од 1 PCS, Ако сакате да го нарачате повеќе,Вие ќе пратите e-mail на нас,јас сум многу happly да ви помогне.
2 ве Молиме да ни даде вашата целосна адреса и телефонски број за испорака, па пакет може да пристигнуваат до вас, безбедно и брзо.
Ние не се дозволи наплата , размена, за возврат , замена.
Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина не се идентични производи може да се направи. Целосно украсена со корејски камења.
Превозот Време И Цена :
Бесплатен превозот во светот
Времето за производство е 10-15days по потврдувањето на клиентот плаќање.
Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.
Ткаенини : Голема количина водат lycra.
Превозот цена се одговорност на нашите клиенти.
3 Вашата гаранција : Погрешна големина, боја, или голема разлика од оригиналната слика, што може да се вратат парите или да се направи уште една за вас!
4 Ако фустани имате било какви проблеми откако ќе ги добие, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се реши овој проблем во рамките на 72hours!
.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques , камен шема, вратот ,рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството.
Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snap
Топ : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен свила бранови.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra
Боја тука:
како ваш избор
Снабдување Тип:
Нарачана
Возрасна Група:
Возрасни лица
Танц Стил:
Румба/Издржи/Chacha
Тип:
Модерна
боја:
Клиентите избор
Материјал:
Lycra
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти