.

.

New
Латинска танц/Валцер Танго Нов Конкурс фудбалскиот латино танц облечи Девојки/Жени Sequin крпа Танц/Изврши Костим/Носат L-1076

Латинска танц/Валцер Танго Нов Конкурс фудбалскиот латино танц облечи Девојки/Жени Sequin крпа Танц/Изврши Костим/Носат L-1076

DEN 6338.00
DEN 6672.00

Стока
Достапно.


3 Вашата гаранција : Погрешна големина, боја, или голема разлика од оригиналната слика, што може да се вратат парите или да се направи уште една за вас!
4 Ако фустани имате било какви проблеми откако ќе ги добие, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се реши овој проблем во рамките на 72hours!
.Колковите : CM/Инчи
7.Природни Вкупната Висина ( без обувки ) : CM/Инчи
9.
Ткаенини : Голема количина водат lycra.
Ние не се дозволи наплата , размена, за возврат , замена.
Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.Детали За Производот
100% сосема нов конкурс латинска танц фустан.
Боја : Како на Клиентот chooice
Rinestones : Нормално го користите Блискиот Исток Камен,корејски камења, за повеќе сјај, можете да додадете Сваровски камења.Рамо до рамо : CM/Инчи
6.
Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snap
Топ : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен свила бранови.Биста : CM/Инчи
2.
Со Нарачување Постапки :
Количина : цел започне од 1 PCS, Ако сакате да го нарачате повеќе,Вие ќе пратите e-mail на нас,јас сум многу happly да ви помогне.Висина на Чевли : CM/Инчи
Напомена :
1 ве Молиме, напишете ја вашата точна големина, боја ви се избрани по завршувањето на плаќање, тогаш можеме да започнете со правење на вашиот цел на време.Половината : CM/Инчи
4.
2 ве Молиме да ни даде вашата целосна адреса и телефонски број за испорака, па пакет може да пристигнуваат до вас, безбедно и брзо.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra
Боја тука:
како ваш избор
Снабдување Тип:
НАРАЧАНА ГОЛЕМИНА
Возрасна Група:
Возрасни лица
Танц Стил:
Румба/Издржи/Chacha
Тип:
Модерна
боја:
Клиентите избор
Материјал:
Lycra
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти