.

.

New
Латинска Фудбалскиот Танго Румба Ча Ча Костими Модерна Вежба Ballroom Замав Танц Жените Мини латинска Здолниште Фустан латинска Танц LD-0038

Латинска Фудбалскиот Танго Румба Ча Ча Костими Модерна Вежба Ballroom Замав Танц Жените Мини латинска Здолниште Фустан латинска

DEN 8618.00
DEN 9072.00

Стока
Достапно.


Ние не се дозволи наплата , размена, за возврат , замена.00 /парче
Ballroom Танцува Конкуренција Фустан ballroom танцување фустани меѓународниот стандард ballroom танцува фустан Б-0100 US$ 300.
Ние НЕ се комбинираат предмети во една парцела, и затоа НЕ понуда за поштенски намалување бидејќи на комбинирана испорака
Детали За Производот Фотографии :
Големина На Табелата
Lycra Шема на Бои
Корејски Свила Шема На Бои
Како да се измери
1.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques , камен шема, вратот ,рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството.Рамо до Брадавица да Полите со чевли : CM/Инчи
8.
2 ве Молиме да ни даде вашата целосна адреса и телефонски број за испорака, па пакет може да пристигнуваат до вас, безбедно и брзо.Брадавица да Брадавица : CM/Инчи
3.
Купувачите треба да обезбеди целосни и точни мерења пред да се започне со производство.Конкуренцијата Ballroom Танцува Фустан Б-0070 US$ 269.00 /парче
2014 танго се облекуваат Возрасни валцер танц облечи перформанси фустан US$ 289.Висина на Чевли : CM/Инчи
Напомена :
1 ве Молиме, напишете ја вашата точна големина, боја ви се избрани по завршувањето на плаќање, тогаш можеме да започнете со правење на вашиот цел на време.
Ткаенини : Голема количина водат lycra.
3 Вашата гаранција : Погрешна големина, боја, или голема разлика од оригиналната слика, што може да се вратат парите или да се направи уште една за вас!
4 Ако фустани имате било какви проблеми откако ќе ги добие, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се реши овој проблем во рамките на 72hours!
Топ продажбата на латинска танц фустан,ballroom фустан,танц носат,DMC камења дополнителните латинска фустан US$ 199.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra
Боја тука:
како ваш избор
Снабдување Тип:
Нарачана
Возрасна Група:
Возрасни лица
Танц Стил:
Румба/Издржи/Chacha
Тип:
Модерна
боја:
Клиентите избор
Материјал:
Lycra
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти