.

.

New
ЦРНА латинска танц фустан,ballroom фустан Румба Издржи Chacha Ballroom латинска Танц Облечи Девојки, Жени,LD-0041

ЦРНА латинска танц фустан,ballroom фустан Румба Издржи Chacha Ballroom латинска Танц Облечи Девојки, Жени,LD-0041

DEN 11354.00
DEN 11952.00

Стока
Достапно.

Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги стави на, па како да се добие најдобар ефект.Детали За Производот
100% сосема нов конкурс латинска танц фустан.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека сите украси вклучувајќи цвет appliques , камен шема, вратот ,рака додатоци (ако ги има) ќе се разликуваат во текот на производството.
Ние не се дозволи наплата , размена, за возврат , замена.
Копчиња Дел : Градник чаши & гаќи под со snap
Топ : На врвот е направен од главно се водат lyrca, додека здолниште дел на фустанот е направен посебен свила бранови.
Ткаенини : Голема количина водат lycra. Целосно украсена со корејски камења. Патент во задниот дел.
Сите наши фустани се рачно изработени, НЕ машина не се идентични производи може да се направи.
Со Нарачување Постапки :
Количина : цел започне од 1 PCS, Ако сакате да го нарачате повеќе,Вие ќе пратите e-mail на нас,јас сум многу happly да ви помогне.
3 Вашата гаранција : Погрешна големина, боја, или голема разлика од оригиналната слика, што може да се вратат парите или да се направи уште една за вас!
4 Ако фустани имате било какви проблеми откако ќе ги добие, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се реши овој проблем во рамките на 72hours!
.
Ние НЕ се комбинираат предмети во една парцела, и затоа НЕ понуда за поштенски намалување бидејќи на комбинирана испорака
Детали За Производот Фотографии :
Големина На Табелата
Lycra Шема на Бои
Корејски Свила Шема На Бои
Како да се измери?
Напомена :
1 ве Молиме, напишете ја вашата точна големина, боја ви се избрани по завршувањето на плаќање, тогаш можеме да започнете со правење на вашиот цел на време.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Lycra
Боја тука:
како ваш избор
Снабдување Тип:
Нарачана
Возрасна Група:
Возрасни лица
Танц Стил:
Румба/Издржи/Chacha
Тип:
Модерна
боја:
Клиентите избор
Материјал:
Lycra
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти