.

.

New
Егзотичен танц танц латинска танц spandex долго tassel динамичен шифрирање на латинска Танц Шорцеви S10049

Егзотичен танц танц латинска танц spandex долго tassel динамичен шифрирање на латинска Танц Шорцеви S10049

DEN 1440.00

Стока
Достапно.

Овој костим може да се прилагоди. ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена боја. Ве молам оставете ме порака откако сте нарачки.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
NeeDz
Материјал:
Полиестер,Spandex
Танц Тип:
Латински јазик
Боја Класификација:
Црна, црвена, sapphire сина, нема место Пет дена испорака
Статија број:
S10049
Bottoms стил:
Неправилни здолниште
Танц Класификација:
Бикоборство, каубој, самба, токму, румба
Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, bigger yards
Свеж

Избор на клиенти