.

.

New
Латинска Танц Облечи Возрасни Жени е латинска Танц Облечи high-end обичај латинска танц здолниште фустан

Латинска Танц Облечи Возрасни Жени е латинска Танц Облечи high-end обичај латинска танц здолниште фустан

DEN 5090.40

Стока
Достапно.

Овој костим може да се прилагоди. ве молиме да ни кажете мерења на вашиот градите, половината, hipline и висина и тежина. Ве молам оставете ме порака откако сте нарачки

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
NeeDz
Материјал:
Полиестер,Spandex
Танц Тип:
Латински јазик
Објектот нема:
L035
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Стил:
Други
Танц Класификација:
Румба, токму, самба, каубој, бикоборство
Свеж

Избор на клиенти