.

.

New
Девојки латинска Танц Здолниште Ballroom Самба Chacha Танцување Фустан во внатрешноста со шорцеви Детска Мини Здолниште

Девојки латинска Танц Здолниште Ballroom Самба Chacha Танцување Фустан во внатрешноста со шорцеви Детска Мини Здолниште

DEN 344.00
DEN 536.64

Стока
Достапно.


Латинска Танц здолниште направени од мека водат полиестер,здолниште внатре со шорцеви,тоа е најдобар здолниште за латински,салса,ballroom практикување танцување,мора да го имаат!
Пакет содржи : 1 девојка латинска здолниште
Боја : црна,црвена,езеро сино,роза,повеќе
Големина : XS S M L XL XXL
Големина XS должина 28cm половината 40cm sugest висина 105-115cm
S големина должина 29cm половината 44cm sugest висина 115-125cm
М големина 30cm должина половината 48cm sugest висина 125-135cm
L големина должина 32cm половината 52cm sugest висина 135-145cm
XL големина должина 34cm половината 56cm sugest висина 145-155cm
XXL големина должина 36cm половината 60cm sugest висина 155-165cm
answer : ___________________________ note : половината сето ова мерење е големината на датотеката,ова е еластична,па може да биде поголем
' '

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Материјал:
Spandex
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
15111701a19
Танц Тип:
Латински јазик
Танц Тип:
Латински јазик
Стил:
латинска танц здолниште
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.200kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
10cm x 20cm x 15cm (3.94in x 7.87in x 5.91in)
Свеж

Избор на клиенти