.

.

New
Топла Продажба Латинска Танц Леотар За Дами Црни Бои Протези Здолниште Корист На Жените Модерна Презентација Ballroom Кошули, Костуми B023

Топла Продажба Латинска Танц Леотар За Дами Црни Бои Протези Здолниште Корист На Жените Модерна Презентација Ballroom Кошули,

DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Бренд : Најдобар Танчер
Големина
Половината(единица : cm)
Биста (единица : cm)
Хип(единица : cm)
S
59-62
76-79
81-84
М
63-66
80-83
84-87
L
67-70
84-87
88-92
XL
71-75
88-92
93-96
XXL
76-80
93-97
97-100
XXXL
81-85
98-103
101-103
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DQB023
Бренд Име:
Најдобар Танчер
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Жените Латинска Танц Облечи
Вклучуваат:
1*Фустан
За:
Латинска/Ча ча/Румба/Самба/Пасо Doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти