.

.

New
2017 Нови Латинска Танц Облечи Жените Горниот Раб Стил Рамо Фудбалскиот Танго Румба Flamengo Ballroom Латинска Танц Конкуренцијата Костими

2017 Нови Латинска Танц Облечи Жените Горниот Раб Стил Рамо Фудбалскиот Танго Румба Flamengo Ballroom Латинска Танц Конкуренцијата

DEN 4251.84

Стока
Достапно.


1 инч (во) = 2.54 см (cm)

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Spandex,Viscose,Полиестер
Број На Модел На:
Y116
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
Yes
Бои:
црна ,црвена ,leopars ,зебра
Димензии:
S,M ,L , XL ,XXL ,може да биде слободен да се направи
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
Свеж

Избор на клиенти