.

.

New
2017 Нови Жените Латинска Танц Облечи Жените Ballroom Танцување Фустан Латинска Танц Костим Танц Латинска Фустани Танго Се Облекуваат Самба Здолништа

2017 Нови Жените Латинска Танц Облечи Жените Ballroom Танцување Фустан Латинска Танц Костим Танц Латинска Фустани Танго Се Облекуваат

DEN 4508.64

Стока
Достапно.

Жените латинска танц перформанси се облекуваат(1 инч=2.54 см) : S : висина од 120 130cm M : висина 130-140cm L висина : 140-150cm XL : висина 150-160cm XXL : висина од 160-170cm XXXL : висина 170-180cm Ако сакате фустан се вклопуваат за вас,ве молиме испратете ја вашата висина,тежина,cheast,половината и колковите на продавачот,таа ќе направи за вас,и големини се многу важни,ви благодариме за разбирањето!

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LM-150
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
Танчерка е Виталност
is_customized:
Yes
Бои:
црна ,црвена ,leopars ,зебра
Димензии:
S,M ,L , XL ,XXL ,може да биде слободен да се направи
Пол:
жени/девојки
Облека Стил:
Конкуренцијата Одговара
Свеж

Избор на клиенти