.

.

New
Нови година се Зголеми Црвена и Жолта Танц Фустан со Чипка Девојки Деца Фудбалскиот Перформанси Туту латинска Танц Фустани за Продажба

Нови година се Зголеми Црвена и Жолта Танц Фустан со Чипка Девојки Деца Фудбалскиот Перформанси Туту латинска Танц Фустани

DEN 766.00
DEN 1142.40

Стока
Достапно.


на облека вклучуваат : фустан + ракавици, не вклучуваат било headwear
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
S
110
М
120
L
130
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Детали

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Латински јазик
Број На Модел На:
D143
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Девојки
Применливи пол:
Девојки
боја:
Жолта, сина,црвена роза
Висина:
110cm,120cm,130cm
Погодна прилика:
Обичните фаза облека
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти