.

.

New
70m Ласерски спектар пронаоѓач Rangerfinder Ласерски Растојание Метар Далечина Мерен Инструмент Мерка Лента Ласерска

70m Ласерски спектар пронаоѓач Rangerfinder Ласерски Растојание Метар Далечина Мерен Инструмент Мерка Лента Ласерска

DEN 5040.00

Стока
Достапно.


Детали

Мерен Опсег:
70m
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Големина:
115*52*35.5mm
Точност На Мерење На:
1.5 mm
Свеж

Избор на клиенти