.

.

New
ласерски ниво LETER L2P2 Ласерски Ниво Крст Линија ласерски линија Plumb ласерска

ласерски ниво LETER L2P2 Ласерски Ниво Крст Линија ласерски линија Plumb ласерска

DEN 5184.00

Стока
Достапно.

5 mm Вертикална точност 3 m линија должина ± 0. Прочитај moreabout состојба
Hilti ист квалитет и повеќето ефективни бренд LETER
1.5 V Заштита класа прскање вода/ прашина доказ IP54 Оперативни температура -20 °C до 40 °C, температура на Чување -25 °C до 70 °C
Tripod тема¼".5 mm Авто-израмнување опсег 4° ± 0.IP54-вода/остатоци отпорни
Гарантира Сигурен!
5.5 mm Точноста на хоризонтална линија 7 m ± 1.

Детали

Тип:
Вертикална & Хоризонтална Ласери
Прецизност:
1mm
Мерење Модел:
2 линии
Број На Модел На:
L2P2
Бранова должина:
635
Тип:
L2P2
Земја/Регион на Производство:
Кина
Име:
LETER
Свеж

Избор на клиенти