.

.

New
kacytools Хоризонт Вертикална Лента Мерка Aligner 8feets електронски Ласер Линија на Ниво на Мулти Функционално Ниво Владетели Ласерски Ниво

kacytools Хоризонт Вертикална Лента Мерка Aligner 8feets електронски Ласер Линија на Ниво на Мулти Функционално Ниво Владетели

DEN 619.20

Стока
Достапно.

Правило : Со стандардни метрички&инчен правила.Пакет содржина :
1*ласерски ниво;
3*AG 13 копчето мобилен батерии(ИСКЛУЧЕНО).Големина на : (L)19*(W)6.Проектот Ласерски : вертикална ласерски линија,хоризонтална ласерски линија и ласерски Зрак
2.
Ниво, од страна на три електронски моќ suppply.Идеален за било која работа што бараат права линија или точни мерења.
Answer : ___________________________ Note : Кога е во употреба, хоризонтална линија во вертикална линија , вертикална линија ја покажува просечната хоризонтална линија е нормален феномен не припаѓаат на квалитетот прашања.5 метри лента.Три ампули (90,180,45) за потврдување ако тоа е ниво или не.Користете го овој повеќенаменски ласерски ниво за бесење слики,инсталирање shelving,поставување на подот,виси позадина и повеќе.
На прекинувач кабинет.5 m/8 нозе со заклучување.
1*боја кутија
Ласерски хоризонтална владетел да се измери дали авионот конкавни и конвексни или висат слика е точно, кс-32006 ласерски ниво може да се играат три линија : Хоризонтални , Крстот , Вертикална
На ниво на ниво на бисер, може да се измери авионот е хоризонтална, и на 45 степени агол мушка.Внимание :
имајте на ласерски ниво далеку од вода, прашина и сончева светлина.Материјал : Пластични и Алуминиумски на дното.

Детали

Тип:
Вертикална & Хоризонтална Ласери
Мерење Модел:
2 линии
Големина:
19cm
Број На Модел На:
32006
Бранова должина:
650nm
Бренд Име:
KACY
Прецизност:
1.0 mm/1m
боја:
Црна и црвена
Материјал:
пластика и алуминиум
vails:
Три
ласерски линија:
црвениот ласерски зрак/вертикална и хоризонтална
Стил:
Нова Мода
Функција:
ниво/скалата/лента мерење
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти