.

.

New
Тактички Зелени Ласерски Поглед Алуминиум Ласерски Опсегот за Пушка, еден Пиштол Airsoft Со Два Месеци 635-655nm 5mW одговара 11mm 3-0006G

Тактички Зелени Ласерски Поглед Алуминиум Ласерски Опсегот за Пушка, еден Пиштол Airsoft Со Два Месеци 635-655nm 5mW одговара

DEN 896.00
DEN 1134.24

Стока
Достапно.


532nm Моќен Тактички Green Dot Ласерски Поглед Оптички Ласерски Поглед на Опфатот за Лов 11mm 20mm Опис : Име : Куршум зелени ласерски поглед Прозрачна делови : 20 MW Бакар Модул Материјал : Авијација магнезиум легура Осветленост : зрачењето 1.5 КМ Емитуваат начини : Секогаш вклучете режим + опашка копчето префрлете го режимот Површина : II Класа Тешко елоксирани Прекинувач : Тактички switch опашка светла Водоотпорен : IPX2 Тежина : околу 100 грама Димензии : должина 100mm, 20mm дијаметар Боја : црна Карактеристики : 100% Сосема Нов Зелени ласерски поглед Материјал : Алуминиум легура Боја : Црна Тежина : 180g Ласерска бранова Должина : 532nm Излезна Моќност : Должина : Околу 105mm Ласерски Опсег : Приближно 300 метри Метал Домување Цевка Големина : 92mm x 19mm Цевка со Дијаметар : Прибл 19mm Планината Големина : одговара 11mm picatinny/weaver планината Моќ од еден CR2 Литиум Батерија (Не се вклучуваат) Две Ален клучеви и Сл "8" mount вклучени Вклучени во Пакетот : 1 x Зелени Ласерски поглед на опфатот со Планината 1 x Опашка Адаптер 1 x Фигура "8" mount 2 x Клуч 1 x Упатство

Детали

Бренд Име:
Bumlon
Тип:
Ласерски Поглед
Излезна Моќност:
1-5mW
Број На Модел На:
ласерски опсегот
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Прозрачна делови:
20MW Бакар Модул
Материјал:
Авијација легура на магнезиум
Осветленоста:
зрачењето 1.5 КМ
Емитирачки Режими:
Секогаш префрлете го режимот + опашка копчето префрлете го режимот
Димензии:
должина 100mm, 20mm дијаметар
Тежина:
about 100 grams
Свеж

Избор на клиенти