.

.

New
Силна ААА Горење Натпревар 532nm 500w 500000mw Висока Воена Моќ led светло Зелени Ласерски Совети Светлосен Зрак горат цигари

Силна ААА Горење Натпревар 532nm 500w 500000mw Висока Воена Моќ led светло Зелени Ласерски Совети Светлосен Зрак горат цигари

DEN 427.00
DEN 474.24

Стока
Достапно.

Спецификации За 303 Ласерски 1.Излез Тип на : Focusable, континуирано производство и работното време на над 5.000 часа 2.Димензија : 150mm X23mm 3.Бранова должина : 532nm 3.Боја : Црвена 4.Номиналниот Капацитет : 3000m Ah 5.Материјал : Литиум Јонска 6.Напон : 3.7 v 7.Големина : 6.5 X 1.8 Пријателски потсетник -Никогаш не точка на луѓето и секогаш се избегне директен контакт со очите. -Ве молиме, чувајте ги надвор од дофат на деца. Пакет Листа 1 x Висока Моќност Ласерски Покажувач 1 x батерија 18650 (не батеријата)
2 x Безбедно Копче

Детали

Излезна Моќност:
1-5mW
Број На Модел На:
сина ласерски совети
Тип:
Ласерски Поглед
Свеж

Избор на клиенти