.

.

New
Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За ASUS X501 X501V X501U X401V X401U DQ5D597G000 13GNMO10M070-1 Кулер Фан

Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За ASUS X501 X501V X501U X401V X401U DQ5D597G000 13GNMO10M070-1 Кулер Фан

DEN 221.00
DEN 311.52

Стока
Достапно.

Нов Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За ASUS X501 X501 V X501 U X401 V X401 U DQ5 D597 G000 13 GNMO10 M070-1 Кулер Фан
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x ВИСТИНСКИ Cpu Вентилатор За ASUS X401 U X501 X501 U X401 V X501 V Ладење DQ5 D597 G000 13 GNMO10 M070-1 EF50050 V1-C081-S99 EF50050 V1-C080-S99

Детали

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
USB Порти:
како Слика
Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Еден Фанови
Број На Модел На:
Процесорот Ладење Вентилатор За ASUS X401U X501U
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти