.

.

New
НОВИ CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА ASUS X401A X401 лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер X401

НОВИ CPU ВЕНТИЛАТОР ЗА ASUS X401A X401 лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер X401

DEN 331.20

Стока
Достапно.

Целосно враќање на средствата ќе бидат обезбедени за секој неисправни,оштетени,погрешно предмети во рок од 30 дена. Ние ќе се обидеме да ви помогне или да го реши секој проблем.Нашата гаранција не ги покрива против неисправни изработка само,однесувањето на misusing и свесна штета ќе не одговара за гаранција за ништовно
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата купите контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или ниска ѕвезда позитивни feeback. Политика на враќање е размени само,во сите случаи,Купувачот плаќа за превозот надомест на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.Ако сте го купиле погрешна објект,замена се единствена опција. Ако производот што сте го добиле е dfective во било кој начин,pls контакт со нас преку нашиот e-mail во рамките на гарантниот период.Ви благодарам многу.Тестирани, Кои Работат
Превозот
Ние брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.
Опис На Производот
1.
Се враќа :
1. нова ЗА ASUS X401 A лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер X401 2.Ако добиете било каков проблем,pls контактирајте со нас.Ние нудиме 3 месеци гаранција за овие производи што се продаваат,и сите наши производи се inpected пред ние брод.ние ќе го замени истиот предмет тип за вас.
Гаранција &Одржување :
1.Ние не прифаќаме никакви врати производот без e-mail комуникација.

Детали

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Бренд Име:
QUETTERLEE
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Број На Модел На:
X401
Свеж

Избор на клиенти