.

.

New
Бренд Нови И Оригинални CPU Ладилник Вентилатор За ASUS K55 K55A K55X K55V K55VD X55 X55A X55U X55C MF60090V1-C480-S99 за 8mm

Бренд Нови И Оригинални CPU Ладилник Вентилатор За ASUS K55 K55A K55X K55V K55VD X55 X55A X55U X55C MF60090V1-C480-S99 за 8mm

DEN 667.20

Стока
Достапно.


Гаранција &Одржување :
1.ние ќе го замени истиот предмет тип за вас.Тестирани, Кои Работат
Превозот
Ние брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.
Се враќа :
1.Нашата гаранција не ги покрива против неисправни изработка само,однесувањето на misusing и свесна штета ќе не одговара за гаранција за ништовно
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата купите контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или ниска ѕвезда позитивни feeback. Целосно враќање на средствата ќе бидат обезбедени за секој неисправни,оштетени,погрешно предмети во рок од 30 дена.Продавачот се плати за resending такса.Ние нудиме 3 месеци гаранција за овие производи што се продаваат,и сите наши производи се inpected пред ние брод.Ние не прифаќаме никакви врати производот без e-mail комуникација.Ви благодарам многу. Ние ќе се обидеме да ви помогне или да го реши секој проблем.Ако сте го купиле погрешна објект,замена се единствена опција. Бренд Нови И Оригинални CPU Ладилник Вентилатор За ASUS K55 K55 A K55 X K55 V K55 VD X55 X55 A X55 U X55 C MF60090 V1-C480-S99 DC 5 V 2,0 W K3610 Y 2. Ако производот што сте го добиле е dfective во било кој начин,pls контакт со нас преку нашиот e-mail во рамките на гарантниот период. Политика на враќање е размени само,во сите случаи,Купувачот плаќа за превозот надомест на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.

Детали

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Бренд Име:
QUETTERLEE
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Број На Модел На:
K55
Тип:
Еден Фанови
Свеж

Избор на клиенти