.

.

New
Бесплатен Превозот оригинални heatsink со вентилатор за Asus VivoBook S200E Q200E X201E X202E Лаптоп CPU вентилатор за ладење вентилатор EF50050S1-C170-S99

Бесплатен Превозот оригинални heatsink со вентилатор за Asus VivoBook S200E Q200E X201E X202E Лаптоп CPU вентилатор за ладење

DEN 283.20

Стока
Достапно.

Ние нудиме 3 месеци гаранција за овие производи што се продаваат,и сите наши производи се inpected пред ние брод.Продавачот се плати за resending такса.
Опис На Производот
1.Ние не прифаќаме никакви врати производот без e-mail комуникација.
Гаранција &Одржување :
1. Политика на враќање е размени само,во сите случаи,Купувачот плаќа за превозот надомест на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.
Се враќа :
1.Ви благодарам многу.ние ќе го замени истиот предмет тип за вас.Ако сте го купиле погрешна објект,замена се единствена опција. Бесплатен Превозот оригинални heatsink со вентилатор за Asus Vivo Book S200 E Q200 E X201 E X202 E Лаптоп CPU вентилатор за ладење вентилатор EF50050 S1-C170-S99 2.Тестирани, Кои Работат
Превозот
Ние брод на светот со Кина пост воздух mail За слободни, ако ви треба било други express,ве молиме контактирајте со нас.Ако добиете било каков проблем,pls контактирајте со нас. Ако производот што сте го добиле е dfective во било кој начин,pls контакт со нас преку нашиот e-mail во рамките на гарантниот период.Нашата гаранција не ги покрива против неисправни изработка само,однесувањето на misusing и свесна штета ќе не одговара за гаранција за ништовно
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата купите контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации или ниска ѕвезда позитивни feeback. Ние ќе се обидеме да ви помогне или да го реши секој проблем.

Детали

Пакет:
Yes
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Бренд Име:
QUETTERLEE
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Број На Модел На:
X201E
Свеж

Избор на клиенти