.

.

New
15.6 Лаптоп со LCD Екран на Допир Digitizer Панел B156XTT01.1 За Acer Стремат Е1-532P-4832 E5-511P-C3HJ E5-571P-30QR E5-571P-3789

15.6 Лаптоп со LCD Екран на Допир Digitizer Панел B156XTT01.1 За Acer Стремат Е1-532P-4832 E5-511P-C3HJ E5-571P-30QR E5-571P-3789

DEN 3312.00

Стока
Достапно.

И ве молиме да дадете 3 работни денови за проверка на undelivered пакет и ако тоа е нашиот проблем, ние ќе рефундирање на пари за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на вас, ви благодариме !
Враќање/Поврат :
1. EMS : Тоа обично трае 5-15 работни денови за да се добие парцела.6" Лаптоп со LCD Екран на Допир Digitizer Панел B156 XTT01. Имаме професионален тим да се спакуваат тоа многу добро да се избегне оштетување, па немојте да се грижите за пакетот. Ние ги тестираме еден по еден пред превозот, 100% работи добро пред превозот. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ве известиме на одредено време потребно.
Превозот Време :
1. Ние ќе ви понуди 90 дена гаранција. Клиентите треба да се плати за враќање превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена. За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас навремено, ова е нашата канцеларија час : од понеделник до сабота 9 : 30 часот до 6 : 30 часот . Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го реши проблемот.Ако не се бараат точно специфичен модел,ние ќе ги испратите на компатибилни модели и случајни екран заврши. EMS express mail е многу силна царинење во Русија и Бразил. Царинење случува повремено треба да се плати од страна на купувачите. Резолуција : 1366*768 Екран Крај : Сјајна или Мат (случаен избор) Екран Модел : b156xtt01. Ако не сте професионалец, па ве молиме не во нивната инсталација. Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ние ќе ви овозможи да знаат За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата.6" Дисплеј Технологија : LED LCD Aspect Ratio : 16 : 9 Max. СФ e Parcel : Тоа обично трае 10-20 работни денови за да се добие парцела.Pls се провери вашиот екран модел на задната страна на лаптоп со екран ако не сте сигурни модел може да го собере.

Детали

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
LCDOLED
Компатибилен Бренд:
Леново
Број На Модел На:
B156XTT01.1 или целосно компатибилен модел
Компонента Тип:
lcd екран
Свеж

Избор на клиенти