.

.

New
A070VW04 V0 7 инчен TFT LCD Екран Панел за таблет LCD EPC700 EPC701 Екранот

A070VW04 V0 7 инчен TFT LCD Екран Панел за таблет LCD EPC700 EPC701 Екранот

DEN 782.40

Стока
Достапно.

) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.

Детали

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
LALAWIN
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот
Број На Модел На:
a070vw04 v0
Свеж

Избор на клиенти