.

.

New
Висок квалитет на 13.3лаптоп со LCD Екран LP133WH1 (TP) (Д1) LP133WH1 TPD1 За DELL E4310 notbook 30PIN

Висок квалитет на 13.3лаптоп со LCD Екран LP133WH1 (TP) (Д1) LP133WH1 TPD1 За DELL E4310 notbook 30PIN

DEN 2250.24

Стока
Достапно.

Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Кога ќе ја прими стоката, а особено на денот на полагањето на екранот.
Ќе се пријавите за стоката во исто време и стандардно обезбедување предмети. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.(Под посебни околности, ние веднаш ќе ве извести за време на испорака)
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Приемот на стоката во исто време да ве потсетам уште еднаш да се отвори пред експрес карго облик, изглед, бројот на прегледи да го потпише. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во yourcountry.

Детали

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
CSZOJ
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот
Примена:
Лаптоп
Големина На Екранот:
13.3 инчен
Број На Модел На:
LP13WH1 TPD1
Резолуција:
1366*768
квалитет:
100%тест и
Екран Тип:
TFT Активни Сјајни matte
Податоци Конектор:
30pins
Пазарот:
Целиот свет
Свеж

Избор на клиенти