.

.

New
Само 11,6 екран на Допир за Стакло Digitizer За Леново Flex 3 11 Flex 3-1120 1130 80LX 80LX0026US 80LX001FUS со Рамки

Само 11,6 екран на Допир за Стакло Digitizer За Леново Flex 3 11 Flex 3-1120 1130 80LX 80LX0026US 80LX001FUS со Рамки

DEN 3168.00

Стока
Достапно.

Само 11,6 екран на Допир за Стакло Digitizer За Леново Flex 3 11 Flex 3-1120 1130 80 LX 80 LX0026 US 80 LX001 FUS со Рамки Опис 1. Висок Квалитет На Замена На Екранот На Допир, Digitizer. 2. Секој екран беше тестиран пред превозот. 3. Замена на стари, скршени, испукана, оштетени погрешни допир. 4. Боја : Црна. Напомена ве Молиме да се биде внимателен кога ќе го инсталирате : ) Ние не сме одговорни за било каква штета предизвикана од инсталацијата на овој додаток. Професионални инсталирате се потребни. За Леново Flex3-11 допир digitizer :
За Леново Flex3-11 допир digitizer со Рамки :
Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 5 работни дена .
На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.
Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.
Ние ригорозно тестирање и проверка на нашите предмети да ги исполнуваат најтешките стандарди пред да превозот, ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress messenger, Ние ќе направиме сè што можеме за да бидете сигурни дека вашите среќни со вашата нарачка.
Ние нудиме 90 дена гаранција .
Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.
Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации, па ние може да имаат шанса да се поправат сите прашања.

Детали

Големина На Екранот:
без рамки, со рамки
Примена:
Лаптоп
Број На Модел На:
За Леново Flex 3 11
Бренд Име:
MATEERKE
Компатибилен Бренд:
Леново
Компонента Тип:
Екран на допир за стакло замена+Рамка
Свеж

Избор на клиенти