.

.

New
За HP Завист 4 / 4-1110-НИ, 4-1015DX Нови 14.0 Тенок лап-топ LED LCD Екран и во HD WXGA 1366 x 768 Резолуција

За HP Завист 4 / 4-1110-НИ, 4-1015DX Нови 14.0 Тенок лап-топ LED LCD Екран и во HD WXGA 1366 x 768 Резолуција

DEN 2688.00

Стока
Достапно.

За голема количина цел,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака
Враќање & Наплата 1. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6. од 1 до 5 мртви пиксели)
***Со купување ќе мора целосно да се признае и прифати состојба погоре***
СПЕЦИФИКАЦИИ
Екран Крај : Сјајни
Осветлување Светилка : LED (НЕ CCFL)
Дијагонала Големина На Екран : 14.
За Пратката 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
За Испраќање Време 1.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе им обезбеди најдобри serive. И сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.За било која причина не сте задоволни со предмети, ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива врати објектот. Ние го задржуваме правото да брод КОМПАТИБИЛЕН екрани (дел # не може да биде иста, но 100% компатибилност е загарантирана)
4.
За Повратни Информации 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .Ние ќе испраќање на вашите нарачки побрзо откако ќе добиете потврда на уплатата од Aliexpress.

Детали

Бренд Име:
PZAscreen
Број На Модел На:
N140B6-L24
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Примена:
Лаптоп
Компонента Тип:
Лаптоп со LCD Екран
Гаранција:
90 дена
Кабелот Тип На Врска:
40 PIN
кабел за конекција локација:
На долниот Десен агол (свртени назад на екранот)
MPN:
N140B6-L24
Max. Резолуција:
WXGA HD 1366x768
Дисплеј Технологија:
LED
Предупредување:
Цел од страна на екран дел #, НЕ лаптоп модел #
mpn забелешка:
Бренд/дел # може многу врз основа на пазарот, достапност
Големина На Екранот:
14
Свеж

Избор на клиенти