.

.

New
B173RTN01.2 одговара B173RW01 V2 LTN173KT01 LP173WD1 N173O6-L02 B173RW01 V. 4 Lapto 40 PIN LCD екран панел 40pin

B173RTN01.2 одговара B173RW01 V2 LTN173KT01 LP173WD1 N173O6-L02 B173RW01 V. 4 Lapto 40 PIN LCD екран панел 40pin

DEN 2808.00

Стока
Достапно.

Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Alipay е perferred и безбедност
2.4"и така натаму. Однапред ви благодариме.
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B173 RTN01.3 инчи Резолуција 1600×900 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, враќање и купување
Повратни информации
Да го цениме вашиот бизнис, било плаќаат корисниците ќе го добиваат позитивни повратни информации.5 инчи да се 18. Внимание : Ако не се прифати тоа,ве молиме не го нарачате.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите. 4 N173 FGE-L23 LTN173 KT01 LTN173 KT02 LP173 WD1 TLA1 LP173 WD1 TLN2 и така натаму) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар.

Детали

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
B173RTN01.2
Компатибилен Бренд:
Универзална Екранот
Свеж

Избор на клиенти