.

.

New
15.6 За Dell Inspiron 15 7547 Екран на Допир за Лаптоп B156HAT01.0 LCD Собранието Замена 1920X1080

15.6 За Dell Inspiron 15 7547 Екран на Допир за Лаптоп B156HAT01.0 LCD Собранието Замена 1920X1080

DEN 3935.52

Стока
Достапно.

Ве молиме да се напомене дека ова е само lcd екран собранието замена, и тоа е само одговара за резолуција од 1920 X1080.
Обично ние ќе подготви и ќе брод вашата стока во рок од 1 работен ден .
На испорака задолжен не вклучуваат увоз доход ,купувачот е одговорен за царинските давачки.
Pls проверите дали вашиот објект е во добра состојба по приемот на тоа.
Производот е сосема нов и оригинален со целосно тестирани од страна на производителот.
Ние нудиме 90 дена гаранција .
Ако постои било кој квалитет на проблемот на стоки,купувачот може да бара замена во рок од 7 дена .
Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се многу важни за нас.
Ве молиме контактирајте ме пред да замине било негативни повратни информации , па ние може да имаат можност да се поправат сите прашања.

Детали

Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
MATEERKE
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
За Dell Inspiron 15 7547
Компонента Тип:
LCD Екран на Допир Digitizer
Големина На Екранот:
15.6
Примена:
за Dell Inspiron 15 7547 Лаптоп
Резолуции:
1920x1080
конектор:
40pins
lcd панел:
B156HAT01.0
Тип На Производ:
LCD+Допир Digitizer
Состојба:
оригинални нови
Гаранција:
3 месеци
Свеж

Избор на клиенти