.

.

New
SANITER N140HCE-EN1 Потесен работ лаптоп со LCD екран

SANITER N140HCE-EN1 Потесен работ лаптоп со LCD екран

DEN 3264.00

Стока
Достапно.

На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Ви благодариме!
.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница. Ви благодариме.0 лаптоп со LCD екран
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Ви благодариме. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ве молиме во вид преовладуваат разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини,ве молиме во вид преовладува. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт.
N140 HCE-EN1 14. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем.

Детали

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,LG,MSI,Samsung,Универзална Екран,Toshiba,Портал,Fujitsu,Lenovo,HP/Compaq,Asus
Број На Модел На:
N140HCE-EN1
Бренд Име:
Saniter
Свеж

Избор на клиенти