.

.

New
Кунг Фу Панда Господар Винил Decal Налепница за DIY Macbook Pro / Air 11 13 15 Инчен Лаптоп Случај Покрие Налепница

Кунг Фу Панда Господар Винил Decal Налепница за DIY Macbook Pro / Air 11 13 15 Инчен Лаптоп Случај Покрие Налепница

DEN 332.00
DEN 431.52

Стока
Достапно.


Производ Функција :
(1) Прашина-доказ, Вода-доказ, Масло-доказ,Супер-тенок.
(2) Прецизност-сечење, Совршено се вклопуваат, Рачно изработени.
(3) Лесно се отстрануваат без остатоци лево.
(4) Висок квалитет на винил материјал. Долготрајни и никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note : Ова е decal налепница која само што ја покрива областа на дизајнот, тоа не е целосна кожата за да се покрие целата задница
Производ содржина листа : Decal налепница X 1 buc

Детали

Апликацијата Лаптоп Големина:
11, 13, 15
Производи Статус:
Акции
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
Sanalyn
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Боја Шема Налепници
Свеж

Избор на клиенти