.

.

New
KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus ZX50 GL552 FX PLUS4720 14

KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus ZX50 GL552 FX PLUS4720 14

DEN 866.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Инструкции :
1. ако сте го добиле на објектот. Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. Темелно се Чисти вашиот лаптоп.
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца :
Б ecause, некои покрива кожата е biger. Кога сте подготвени да го залепите филм за лаптоп, ќе треба да се стави прстите во средината, обидувајќи се да не допре работ на филмот, така што на крајот може да биде заглавен цврсто.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.

Детали

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
ZX50 GL552 FX PLUS4720 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница
Свеж

Избор на клиенти