.

.

New
KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus A456U R456 F456 14

KH Лаптоп Карбонски влакна Крокодил Змија Кожа Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus A456U R456 F456 14

DEN 866.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

Ние ги користиме Зачувам Плаќање на Услугата. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот. Ако вашите прсти се задржи на допирање на работ, тоа ќе ја намали нејзината слатка сила. 30 дена со Замена или Враќање на средствата. не треба да се намали јас NCLU D E : Оу тер кожата + W r ist повторно st s кин. Можете повторно да го користите и не неисправни за џвакање.
Па ве молиме да го користите коса посува да се загрее, а ќе се придржуваат!
Топ Причини за Купување на нашите Производи :
1. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!
.И покрај тоа што го залепите гума со кои се соочуваат 100 пати,тоа
не остава неисправни за џвакање.KH Посебни Лаптоп Карбонски влакна СТП Кожа Налепница на Кожата Капак (не вклучуваат компјутерски)
1. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени.
јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик, па тоа треба некои Браздата . Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната средина
материјалот од Јужна кореја материјали. По прецизно сечење со Оптички машина тогаш совршен во комбинација со лаптоп компјутер.
ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер, на браздата ќе disapper. Кога сте подготвени да го залепите филм за лаптоп, ќе треба да се стави прстите во средината, обидувајќи се да не допре работ на филмот, така што на крајот може да биде заглавен цврсто.

Детали

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
A456U R456 F456 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница
Свеж

Избор на клиенти