.

.

New
KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus UX31 UX32 13

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus UX31 UX32 13

DEN 866.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

И покрај тоа што го залепите гума со кои се соочуваат 100 пати,тоа
не остава неисправни за џвакање. Темелно се Чисти вашиот лаптоп. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот. 30 дена со Замена или Враќање на средствата. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст.
но,ве молам, не грижете се.

Детали

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
UX31 UX32 13
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница
Свеж

Избор на клиенти