.

.

New
KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus B43 B43S 14

KH Посебни Лаптоп Бранеа Сјајот Налепница на Кожата Покрие Guard Заштитник за Asus B43 B43S 14

DEN 866.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

ТОА има
функција на носат-отпорни, киселина и kanti-алкално, анти-нафта, лесен за чистење . Живописни симулираат сенка донесе чувство на удобност и слобода. Се пробие преку традиционалниот концепт на школка за заштита, користење на нови видови на животната средина
материјалот од Јужна кореја материјали. Ние сме посветени на обезбедување на Најдобри производи Достапни на пазарот. не треба да се намали ВКЛУЧУВААТ : Надворешниот кожата + Зглоб остатокот на кожата. Очигледно голема!
2.
но,ве молам, не грижете се. Ако сте заинтересирани во повеќе парчиња, ќе им понуди повеќе попуст.
ве молиме да се држиме маска за да ја вашиот компјутер,на браздата ќе disapper. Ние нудиме конкурентни трговија на големо цена, ако ви се одвива една голема цел, бидејќи ние сме живееле голем земјата со својата слава светски производител!
. Ние сме Фабрика Директни услуга и може да им понуди Најниски цени. не вклучуваат Botttom кожата.И покрај тоа што го залепите гума со кои се соочуваат 100 пати,тоа
не остава неисправни за џвакање.
јас ќе се Свитка покрива кожата да Плик,па тоа треба некои Браздата .ако сте го добиле на објектот. Имаме ТРИ (3) годишна Гаранција од Датумот на Купување.
еј само ги имаат истите се прилагоди за вашиот референца :
затоа,некои покрива кожата е biger. Ако вашите прсти се задржи на допирање на работ, тоа ќе ја намали нејзината слатка сила. Темелно се Чисти вашиот лаптоп.

Детали

Бренд Име:
KH
Водоотпорен:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
B43 B43S 14
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Налепница
Свеж

Избор на клиенти