.

.

New
НОВИ LCD Задниот Поклопец за Леново B590 90201909 60.4XB04.013 Црна

НОВИ LCD Задниот Поклопец за Леново B590 90201909 60.4XB04.013 Црна

DEN 1549.00
DEN 1631.04

Стока
Достапно.


Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код. Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)
.013
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели :
За Леново B590
Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако ова се случило. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена.
Име На Производ :
LCD Задниот Поклопец
FRU :
90201909
Дел Број :
60.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.

Детали

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B590
Бренд Име:
Waresphere
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Материјал:
LCD Назад Задниот Поклопец
Применливи модели:
B590
Гаранција:
90 дена
боја:
Црна
FRU:
90201909
Состојба:
Нови
Дел Број:
60.4XB04.013
Свеж

Избор на клиенти