.

.

New
Нова За леново B50-30 B50-45 B50-70 B50-80 B51-30 300-15 B51-80 N50-45 N50-70 N50-80 305 Долниот База Покрие Случај AP14K000410

Нова За леново B50-30 B50-45 B50-70 B50-80 B51-30 300-15 B51-80 N50-45 N50-70 N50-80 305 Долниот База Покрие Случај AP14K000410

DEN 935.00
DEN 984.00

Стока
Достапно.


Answer : ___________________________ NOTE : Сите наши случај се за специфичен тип на компјутер, мора да се провери вашата нарачка кога ќе се провери физичката слика на нашата врска. Не можеме да ви помогне со косата, ако моделот не е во ред за клиентите.
Сите наши случај се сосема нови некористени случај. За да се спречи оштетување на производот за време на превозот,ние се користат специјални материјали за пакување на пакет на производот.
Сите наши производи гаранција за три месеци, производот во текот на гарантниот период имаме било какви прашања, ние може да ви помогне да го замени на нови производи (освен вештачки штета)
Ако имате било какви проблеми со случајот, ве молиме контактирајте со нас колку што е можно побрзо, ние веднаш ќе ви помогне да се справи со вашиот проблем.
Ние нудиме следниве начини на логистички услуги :
Името на логистика, Транспорт време пребарување на веб-страница
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 20-90days www.17track.net
10-30days. www.17track.net
10-30days. www.ems.com.cn
7-20days www.dhl.com
7-20days www.fedex.com
7-20days www.ups.com
7-20days www.tnt.com

Детали

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Број На Модел На:
300-15
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
Како што е прикажано
Материјал:
Како што е прикажано
Свеж

Избор на клиенти