.

.

New
Жените Бизнис Лаптоп Briefcase Ракав Торба за Macbook Air 13 a1369 a1466 760 Лаптоп мажите Чанта Случај за Macbook Air 13 торба

Жените Бизнис Лаптоп Briefcase Ракав Торба за Macbook Air 13 a1369 a1466 760 Лаптоп мажите Чанта Случај за Macbook Air 13 торба

DEN 1625.00
DEN 1710.24

Стока
Достапно.


Жените Бизнис Лаптоп Briefcase Ракав Торба за Macbook Air 13 a1369 a1466 760 Лаптоп мажите Чанта Случај за Macbook Air 13 торба
торба големина : 33.5 x25 x3cm

Детали

Бренд Име:
Kakay
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Преносни KUMON
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
за Macbook Air 13 a1369 a1466 760 торба
Материјал:
Најлон
Стил:
бизнис
Тип:
Лаптоп Briefcase
Применливи модели:
за Macbook Air 13 a1369 a1466 760
Свеж

Избор на клиенти