.

.

New
Торба за лаптоп таблета заштитни случај 7 9.7 12 13.3 14.1 15.6 17.3 Лаптоп ракав покритие За macbook air про 13 15 ретината NS-24765

Торба за лаптоп таблета заштитни случај 7 9.7 12 13.3 14.1 15.6 17.3 Лаптоп ракав покритие За macbook air про 13 15 ретината

DEN 297.00
DEN 582.24

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
12, 13, 14, 15, > 17, 7inch, 10inch
Применливи модели:
MacBook Pro 17-инчни
Стил:
Лагер Ракав
Пол:
Унисекс
Тип:
Лаптоп Ракав
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
24765
Материјал:
neoprene
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Fasion
Пакет:
No
Бренд Име:
YioLiZy
Свеж

Избор на клиенти