.

.

New
2018 Најновите Бренд Kayond Чанта За Лаптоп 11,12,13,14,15,15.6 инчен, Ракав Случај Торба За MacBook Air Про 13.3, Бесплатен Превозот

2018 Најновите Бренд Kayond Чанта За Лаптоп 11,12,13,14,15,15.6 инчен, Ракав Случај Торба За MacBook Air Про 13.3, Бесплатен

DEN 815.00
DEN 904.80

Стока
Достапно.


Поп Мода Бохемија Лаптоп Ракав Случај 11,12,13,14,15 инчен Торба Чанта За Лаптоп, За Mac Book,трговија на Големо,Капка Бесплатен Превозот. 1. 100% Сосема Нов и висок квалитет на торба. 2. Заштита на вашиот лаптоп да се чува далеку тресење & гребење.
Pls референца торба надворешната димензија ( должина x ширина x дебелина ) пред вашата цел. 11 инчен торба : Надворешната димензија : 32.5 cm x 23.5 х 3 cm 12 инчен торба : Надворешната димензија : 33.5 cm x 24.0 х 3 cm 13.3 инчен торба : Надворешната димензија : 34.0 cm x 25.0 cm x 3 cm 14.1 инчен торба : Надворешната димензија : 35.5 26.0 cm x cm x 4 см 15.4 инчен торба : Надворешната димензија : 38.5 cm x 28.5 cm x 4 см 15.6 инчен торба : Надворешната димензија : 39.0 cm x 29.0 cm x 4 см 13.3" и 15.4" торба сите се многу поголеми за macbook нови допир бар модели.
Детали Фотографии, Сите фотографии се 100% Реално Снимање.

Детали

Големина:
11-inch, 12-inch, 15.6-inch, 15.4-inch, 14.1-inch, 13.3-inch
Пакет:
Yes
Стил:
Преносни KUMON
Материјал:
Платно
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
KAYOND
Тип:
Лаптоп Briefcase
Број На Модел На:
AM003006
Шаблон Тип:
Чешка
Применливи модели:
За Сите модели на Лаптоп
Свеж

Избор на клиенти