.

.

New
MOSISO Полиестер Ткаенини Ракав Случај Покрие Лаптоп Рамо Briefcase Торба за Macbook Pro Air 11 13 13.3 15 инчен Лаптоп Таблета

MOSISO Полиестер Ткаенини Ракав Случај Покрие Лаптоп Рамо Briefcase Торба за Macbook Pro Air 11 13 13.3 15 инчен Лаптоп Таблета

DEN 815.52

Стока
Достапно.


MOSISO Полиестер Ткаенини Ракав Случај Покрие Лаптоп Рамо Briefcase Торба
* Карактеристики на полиестер пена баласт слој и мека ткаенина поставата за судрат и шок апсорпција и заштита на вашиот компјутер од случајно гребнатини * Прилагодливи рамо, рака се движеа од 27 инчи до максимум 48 инчи и од страна на рачка овозможи да го носат вашиот лаптоп на удобност. * Несакани џеб на кесата е идеален за чување на мали предмети како што се моќ, адаптери, кабли, пенкала и notepads, нудејќи додаде погодност * Топ-вчитување на патент на вреќа глајд модели непречено и овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп компјутер. mos 1 година гаранција за секој торба Големина информации : 11inch : 12.6 x 0.79 x 8.86 инчи 13inch :13.58 x 0.79 x 9.65 инчи 15inch :15.16 x 0.79 x 10.63 инчи
Гаранција &Одржување : 1.Ние обезбедуваме 6 месеци замена и 12 месеци за одржување гаранции. 2.Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети 3.Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) враќање адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Откако се врати пакет примени, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО

Детали

Големина:
11-11.6 inch, 13-13.3 inch, 15-15.6 inch
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Лаптоп Гласник
Стил:
Fasion
Број На Модел На:
11-15inch лаптоп/лаптоп/компјутер
Бренд Име:
MOSISO
Стил:
Рамо Кеси
Материјал:
Полиестер
Применливи модели:
За Macbook/Asus/Acer/HP/Леново
Гаранција:
1 година
ОЕМ:
Yes
боја:
Вино Црвено/Сива/Црна/сина Ведрина
Функција:
Водоотпорен/Shockproof/Бришење Resistence
Големина Опција:
11/13/15 инчен
торба стил:
Рамо Торби/Briefcase/Чанта
11inch:
12.6 x 0.79 x 8.86 инчи
13inch:
13.58 x 0.79 x 9.65 инчи
15inch:
15.16 x 0.79 x 10.63 инчи
Свеж

Избор на клиенти