.

.

New
RYGOU Кристално Јасен Случај За Apple Macbook Air Про Ретината 11 12 13 15 Лаптоп Случаи За Mac Книга само 11,6 13.3 15.4 инчен

RYGOU Кристално Јасен Случај За Apple Macbook Air Про Ретината 11 12 13 15 Лаптоп Случаи За Mac Книга само 11,6 13.3 15.4 инчен

DEN 515.00
DEN 585.12

Стока
Достапно.


1 Кристално Јасен Случај+1 на Тастатурата Капак (подарок) + 1 Screen Заштитник (дар)
Ако вашиот Лаптоп модел не е содржана, ве молиме контактирајте со нас за да потврдите.
Ве молиме проверете ја вашата тастатура верзија прво , и кажете ни која верзија ви е потребна за вашиот macbook .(Ние нема да бидат одговорни за погрешен тастатура покрие, ако не зборуваме за вашата тастатура модел )
Карактеристики;
1, 2 парче Лесно snap-на и лесен дизајн.
2, Пристап до сите порти и сензори.
3, Пропустливи отвори за да се минимизира топлина.
4, да се Изгради Против пролизгување силика гел нозе за максимална стабилност
5, Folio стил покрие за да се обезбеди зголемена заштита за вашиот Macbook.
6, им Даде на вашиот Лаптоп свеж нов изглед, но остануваат на своите orignal Изглед
( Внимание : случајот е тешко и транспарентен јасен случај без Rubberize Маслото процес, па тоа можеби рбет кога ќе го користите. Ако ви се грижи толку многу за тоа, немојте да се купи. )
Пакет;
1, 1x Хард-школка поликарбонат случај(Транспарентна)
2, 1x Тастатура Капак (ЕУ/велика БРИТАНИЈА изгледот, или НИ layout)
3, 1x Екран Заштитник

Детали

Големина:
Air 13 inch, Pro 15 CD-ROM A1286, Pro13 TouchBar A1706, Pro 13 A1708, Pro15 TouchBar A1707, Air 11 inch, For Macbook 12 inch, Pro 13 CD-ROM A1278, Pro 15 Retina A1398, Pro 13 Retina A1502
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
кристал случај
Стил:
Лаптоп Случаи
Затворање Тип:
Не Патент
Тип:
Лаптоп Ракав
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
RYGOU
Применливи модели:
За macbook air про ретината
За macbook air само 11,6 инчен:
A1465 A1370
За macbook air 13.3 инчен:
A1466 A1369
За macbook pro 13.3 (не ретината) :
A1278
За macbook pro 15.4 (не ретината) :
A1286
За macbook 12inch :
A1534
За MB про ретината 13.3 инчен:
A1425 A1502
За macbook pro ретината 15.4 инчен :
A1398
За macbook pro 15 2016 година со допир бар:
A1707
За macbook pro 13 2016 година со допир бар:
A1706
За macbook pro 13 2016 N допир бар:
A1708
Свеж

Избор на клиенти