.

.

New
Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за HP EliteBook 840 850 ZBook 14 CM03XL

Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за HP EliteBook 840 850 ZBook 14 CM03XL

DEN 1632.00
DEN 1943.04

Стока
Достапно.

Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас. Repack во оригинално пакување : Затворен сè што првично се примени, вклучувајќи ги и сите прирачници и слични материјали.
Тоа не е можно, не сите.
100% оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби. Политика На Враќање 1. Г нема да бидат прифатени. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето.
Заменливи батерија : За HP Elite Book 840 850 ZBook 14 CM03 XL Одговара лаптоп Модел :
За HP Elite Book 840 850 ZBook 14 CM03 XL Забелешка. Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.

Детали

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
2501 - 3000 MAh
Тип:
Li-полимер
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за HP EliteBook 840 850 ZBook 14 CM03XL
Пакет:
Yes
Гаранција:
2 години гаранција
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
Тип На Производ:
Оригинална Батерија
Свеж

Избор на клиенти