.

.

New
LMDTK нови 8 Клетки Лаптоп со Батерија За HP 4510S 4710S 4515S Seties HSTNN-OB89 HSTNN-IB89 HSTNN-1B52 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

LMDTK нови 8 Клетки Лаптоп со Батерија За HP 4510S 4710S 4515S Seties HSTNN-OB89 HSTNN-IB89 HSTNN-1B52 БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 1114.00
DEN 1428.00

Стока
Достапно.


HSTNN-IB89 HSTNN-I62 C-7 HSTNN-I61 C-5 HSTNN-I60 C-5 513130-321 HSTNN-OB89 HSTNN-XB89 NBP8 A157 B1 NZ375 AA 535808-001 HSTNN-1 B52 HSTNN-1 B89 PROBOOK 4510 S PROBOOK 4710 S PROBOOK 4515 S PROBOOK 4510 S/CT PROBOOK 4710 S/CT PROBOOK 4515 S/СТ

Детали

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Број На Модел На:
4710s 4510s 4515s
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
420g
Батеријата клетки:
8 КЛЕТКИ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет на 4000-4400mAh
Гаранција:
2years
is_customized:
YES
батеријата етикетата:
10.8 v/11.1 v 5200mAh
Производи Статус:
Акции
Свеж

Избор на клиенти