.

.

New
Лаптоп батерии за DELL HG307 XPS M1730 WG317 312-0680 XG510 KG530 XG496 XG528 PP06XA XPS n 11.1 V 9 ќелија

Лаптоп батерии за DELL HG307 XPS M1730 WG317 312-0680 XG510 KG530 XG496 XG528 PP06XA XPS n 11.1 V 9 ќелија

DEN 1775.52

Стока
Достапно.

НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со производите вашите примени, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивен фидбек. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Откако ќе ја испратите пакети, ние ќе ги достави на следење на број на системот и можете да прикажете ажурирани пратката, кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Тест секој батеријата пред пратката, со цел да се обезбеди секое парче на батеријата е во РЕД
2. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатно на превозот со нас. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
DELL
Број На Модел На:
1001662 - за HG307
Свеж

Избор на клиенти