.

.

New
Лаптоп батерии за ACER Стремат Еден 751h UM09A31 еден ZG8 UM09A41 UM09A73 Еден 531h-0Bk Еден 751-Bw26 11.1 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за ACER Стремат Еден 751h UM09A31 еден ZG8 UM09A41 UM09A73 Еден 531h-0Bk Еден 751-Bw26 11.1 V 6 ќелија

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Користење на повеќето напредни моќта за управување со чип, комбинација на безбеден дизајн, го прави нашиот безбеден и сигурен батеријата во просторијата, за да се постигнат најдобри резултати. Фабриката директно понуда, конкурентна цена. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата.075
За ПОРТА
LT30 Серија(Сите), LT3103u, LT3105 G, LT3113u, LT3114h, LT3118 U
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.
Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. EMS обично трае 1-2 работни дена за да ја ажурирате парцела статус онлајн, за 3-10 дена за испорака; Обично во повеќето земји, даночни давачки се избегнуваат.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи. Restock секој ден со цел да се обезбеди адекватни
3.1 V 3500m Ah)
1. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
1001944 forOne 751h-1061,Еден 751h-1145,Еден 751h-52Yr,LT3103u
Свеж

Избор на клиенти