.

.

New
Лаптоп батерии за ACER UM09E32 EC14 934T2039F 33u EC1803h 17 Стремат Еден 752-232w 1410-8804 1410-2762 11.1 V 9 ќелија

Лаптоп батерии за ACER UM09E32 EC14 934T2039F 33u EC1803h 17 Стремат Еден 752-232w 1410-8804 1410-2762 11.1 V 9 ќелија

DEN 1775.52

Стока
Достапно.


Плаќање & Пратката да ја прифатиме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, Pay Pal, Банкарски T/T, Western Union Повеќето пакети ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата е comfirmed. Нашата фабрика да се врши во строго изглед и тестирање гаранција за клиенти кои имаат 100 проценти принос. Над 8 години искуство во продажба на интернет, тест секоја батерија повторно пред превозот. Како и за стоката опис на комерцијална фактура за царинска проверка, ние обично би сакал да се изјасни '** подарок" и 10-30 Единица. Ние не рамо било давачки во царинската во земјата увозничка. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака. Ако имате било какви посебни потреби во описот, ве молиме оставете белешки во ред.1 V Батерија Капацитет : 6600m Ah (73 W) Боја : Црна
Компатибилен Дел NO : 1002185
За ACER
934 T2039 F, LC. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Замена ќе бидат обезбедени за секој дефект или погрешно производи за времетраење од 12 месеци. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
1002185 за 1410-2285,37 u,30,Еден 521-3782,09 u,36,1810 Т-8638
Компатибилен Бренд:
ПОРТАЛ
Свеж

Избор на клиенти