.

.

New
Лаптоп батерии за ACER AS09D41 се Стремат 4810T-8480 EC58 5810TZ-4238 5810TG-D45 3810T-352G32na 3810T-6415 11.1 V 9 ќелија

Лаптоп батерии за ACER AS09D41 се Стремат 4810T-8480 EC58 5810TZ-4238 5810TG-D45 3810T-352G32na 3810T-6415 11.1 V 9 ќелија

DEN 1679.52

Стока
Достапно.

Пример (лаптоп : Sony VAIO VPC-E1 Z1 E, батерија : VGP-BPS22 11. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Над 8 години искуство во продажба на интернет, тест секоја батерија повторно пред превозот. Русија Посебна Линија само да се земе за 8-16 работни дена за превозот, но само достави до Русија, некои оддалечени области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Целосна наплата само може да се издаде за време на првите 30 дена по приемот на производот.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со производите вашите примени,. DHL/Федекс ќе потрае околу 3-6 работни дена за испорака. Како и за стоката опис на комерцијална фактура за царинска проверка, ние обично би сакал да се изјасни '** подарок" и 10-30 Единица. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Батеријата & полначот преку целосно компјутеризирана пречистена со напредна технологија, олово-слободен оперативен систем за да се обезбеди дека производот не е жива, олово, кадмиум и други штетни материи, во целосна усогласеност со барањата за заштита на животната средина. НАС Посебни Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија само да потрае околу 5-10 работни дена за превозот, но само се испорачуваат на сад, Велика Британија и Австралија, австралија оддалечените области ќе треба повеќе денови; Даночни давачки се избегнуваат. Батеријата & полначот школка мувла преку софистициран дизајн, со користење висок интензитет на оган произведени еко-пријателски материјали, појавата на оригинална опрема производи да се задоволат барањата.

Детали

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
11.1 V
Компатибилен Бренд:
Acer
Број На Модел На:
1002066 за 3810T-H22F,3810T-351G25N,3810TZ-413G32N,5810T-8952
Свеж

Избор на клиенти